KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16405062
nr 1640 5062
Maj Norén
(1926-2006), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 44x35-40x48 cm
Maj Norén, svensk bildkonstnär född i Arbrå 1926, död 2006 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:59:08
Maj Norén
Läs mer om Maj Norén